Operativní leasing

Pro optimální řešení vaší mobility.

Komplexní služby hendikepovaným

Žádné bariéry v komunikaci, ani v poskytovaných službách. Již 25 let nabízíme naše služby a síť partnerů napříč republikou tak, aby naši klienti našli pomoc kdekoliv.Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

HANDY, to je nabídka služeb pro handicapované

Cílem programu Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Klientům s různými stupni handicapu s mobilitou pomáháme už 25 let.

Naši specialisté Handy poskytují poradenství v rámci celé České republiky a jsou připraveni Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblíží vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představí vám zvýhodněné pojištění a zajistí vám optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete.

Rozumíme vám a vašim potřebám! Mezi našimi kolegy je více než polovina lidí s handicapem. Lépe než kdo jiný chápou vaši situaci a jsou tu pro vás.

S čím Vám můžeme pomoci?

 • pořízení vhodného vozu
 • poradenství a přímá pomoc při zpracovávání žádostí u poskytovatele státního příspěvku
 • pomoc s překlenutím DPH
 • finanční služby pro dofinancování koupě vozu
 • zajištění úprav řízení vozu a zajištění servisu
 • možnost výkupu ojetého vozidla na protiúčet
 • unikátní pojištění motorového vozidla a jeho úprav pro handicapované se slevou až 40 % a se spoluúčastí již od 1 tis. Kč
 • pomoc při likvidaci pojistné události
 • poskytnutí všech druhů pojištění na míru handicapovaným včetně pojištění kompenzačních pomůcek
 • zajištění a distribuce Handy Card přinášející plno praktických výhod
 • slevy na pohonné hmoty v celé ČR s kartou CCS Handy Limit nebo zajištění autoškoly

Jak vidno, pomůžeme Vám se zorientovat a najít optimální řešení pro vaši mobilitu.

HANDY Auto

HANDY Auto

Zajišťuje poradenství a pomoc při výběru vhodného vozu a jeho nákupu, následně úpravě dle potřeb. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit přestavbu v podstatě jakéhokoliv vozu na trhu a dle většiny forem hendikepu. Dále zajišťujeme specializované autoškoly, pojištění vozů, financování, servis vozidel, ale po celé ČR.

HANDY Card

HANDY Card

Věrnostní, informační a slevový program speciálně navržený pro lidi s hendikepem tak, aby jim ulehčil integraci do běžného života, ubral každodenní starosti a v neposlední řadě ušetřil finanční prostředky, například díky slevám na kompenzační pomůcky, schodišťové sedačky, nákup vozu a přestavbu, pojištění, atd.

Náhradní plnění

Náhradní plnění

Díky tomu, že nadpoloviční většina našich zaměstnanců pochází z řad hendikepovaných spoluobčanů, jsme oprávněni poskytovat produkty a služby formou tzv. náhradního plnění. Navíc jsme jedinou společností v ČR, jež může poskytovat nové vozy na operativní leasing formou právě náhradního plnění.

Jak na to?

HANDY Jak na to?
HANDY Krok 1
01.
Navštivte pobočku nebo web HAVEX mobility, kde vám rádi pomůžeme a poradíme s výběrem vozu, jeho úprav, financování či pojištění, možností čerpání příspěvků a aktuální legislativy, atd.
HANDY Krok 2
02.
HAVEX auto nabízí prostřednictvím HANDY AUTO a HANDY CARD mnoho benefitů, které vám usnadní a zpříjemní nejen život za volantem.
HANDY Krok 3
03.
Vyberte si na pobočce s poradcem HAVEX mobility váš vysněný vůz, nebo jednoduše online na prodej-vozu.cz.
HANDY Krok 4
04.
Pakliže nedisponujete dostatečným finančním obnosem, rádi vám pomůžeme s Volkswagen Financial Services s optimální variantou financování, které samo o sobě přináší zajímavé výhody pro ZTP, ZTP/P.
HANDY Krok 5
05.
Každý chceme jezdit v klidu a bez starostí, ať se stane cokoliv. V HAVEX mobility díky spolupráci se všemi pojišťovnami na trhu nabízíme pojištění na míru vašim potřebám, včetně zajímavých zvýhodnění pro osoby ZTP, ZTP/P.
HANDY Krok 6
06.
Ať už osobně s poradcem HAVEX mobility na pobočce, nebo na online na webu havexmobility.cz, vyberete úpravy vozu, aby nejlépe odpovídal potřebám a hendikepu. O samotnou přestavbu se postaráme a vůz předáme již připravený k provozu.
HANDY Krok 7
07.
Pořízený, resp. upravený, vůz si můžete převzít osobně na kterékoliv z partnerských poboček HAVEX-auto osobně, nebo vůz přivezeme k vám domů, kanceláře.
HANDY Krok 8
08.
Jezděte pohodlně se zárukou od HAVEX mobility. Pro život bez limitů.
HANDY Krok 9
09.
Staňte se součástí světa HAVEX mobility a využívejte výhod, které přináší.

Poptávkový formulář


  Pokud se rozhodnete formulář vyplnit, udělíte tím souhlas k tomu, že vás budeme kontaktovat s učiněnou nabídkou e-mailem.
  V případě dotazů vás budeme kontaktovat na telefonním čísle.

  Partneři Handy Card

  Atis CCS DMA Ortoservis Vecom