Operativní leasing

Parkujte v klidu a levně.

Volná parkovací místa v Praze

Dojíždíte za prací, ale nemáte kde zaparkovat? Problém vyřešen! Nabízíme dostupné a hlídané parkovací plochy na třech místech po Praze. Lze je využít krátkodobě, ale klidně i na měsíce, či roky. Jezděte autem do Prahy bez starostí s parkováním.

Hlídané parkovací plochy v Praze

Víme, jaká je obecně situace s parkováním v Praze, dnes už nejen v centru, ale i v částech od centra vzdálených. Díky modrým zónám pro residenty sice někteří svůj problém s parkováním vyřešili, ale ostatním život nutně zkomplikovali.

Co když ale bydlíte mimo Prahu, každý den jezdíte za zaměstnáním či podnikám do Prahy, ale nemáte kde zaparkovat? Problém vyřešen. Nabízíme dostupné a hlídané parkování plochy na třech místech po Praze. Lze využít krátkodobě, ale klidně i na měsíce a roky. Přijedete do Prahy a neřešíte, zda najdete místo, jestli máte drobné do parkovacích automatů, jestli si pamatujete SPZ a jestli nestojíte tam, kde se to městské policii nebude líbit.

Parkování v Praze, mapa
Parkoviště Praha 7 Holešovice
ulice Jankovcova
 
Parkoviště Praha 4 Pankrác
ulice Pujmanová
 
Parkoviště Praha 5 Smíchov
Ulice Nádražní 4

Cena parkovného je 1 815 Kč včetně DPH/měsíc.

Parkujte v klidu..

Poptávkový formulář


    Pokud se rozhodnete formulář vyplnit, udělíte tím souhlas k tomu, že vás budeme kontaktovat s učiněnou nabídkou e-mailem.
    V případě dotazů vás budeme kontaktovat na telefonním čísle.